نکست کالا نکست مگ

راهنمای خرید بهترین گوشی سامسونگ 1402

حتما شما هم به دنبال خرید بهترین گوشی سامسونگ هستید؛ ما در این بخش بهترین گوشی سامسونگ در هر بازه قیمتی و بهترین گوشی سامسونگ 1402 را معرفی می‌کنیم. همچنین قرار است با این مطالب آشنا شوید:

• بهترین موبایل سامسونگ در هر سری و مدل
• بهترین گوشی سامسونگ در هر بازه قیمتی
• بهترین گوشی سامسونگ تا 3 میلیون تومان
• بهترین گوشی سامسونگ تا 5 میلیون تومان
• بهترین گوشی سامسونگ تا 6 میلیون تومان
• بهترین گوشی سامسونگ تا 7 میلیون تومان
• بهترین گوشی سامسونگ تا 8 میلیون تومان
• بهترین گوشی سامسونگ تا 10 میلیون تومان
• بهترین گوشی سامسونگ تا 15 میلیون تومان
• بهترین گوشی سامسونگ تا 20 میلیون تومان
• بهترین گوشی سامسونگ تا 30 میلیون تومان
• بهترین گوشی سامسونگ 1402
• بهترین گوشی سامسونگ در حال حاضر
• راهنمای خرید گوشی ساموسنگ

بهترین گوشی سامسونگ

سوال اینجاست که بهترین گوشی سامسونگ مربوط به کدام سری از مدل‌های این شرکت است. شرکت سامسونگ گوشی‌های خود را در چهار سری اصلی تولید می‌کند: سری S، Z، A و M. هر یک از این سری‌ها، ویژگی‌ها و جایگاه خود را دارند و برای مخاطبان خاصی اختصاص دارند. سری S به عنوان پرچمدار سامسونگ شناخته می‌شود و معمولا بهترین موبایل سامسونگ از بین همین سری است؛ سری اس بالاترین سطح تکنولوژی و طراحی را دارد و با قیمت‌های بالاتری عرضه می‌شود. در واقع مخاطب سری اس کاربران حرفه‌ای و دوستدار پرچمدار است. این دسته افراد انتظارات خاصی از گوشی موبایل دارند و می‌خواهند بهترین موبایل سامسونگ را داشته باشند. بدیهی است که چنین افرادی هزینه بالاتری نیز می‌پردازند.

سری Z سری دیگری از برند Samsung است که گوشی‌های تاشو ارائه می‌دهد. این گوشی‌ها طراحی منحصر‌به‌فردی دارند و از تکنولوژی تاشو بهره می‌برند. بنابراین قیمت‌ آن‌ها بعضا حتی از پرچمداران سری S بیشتر است. این سری نیز برای افرادی ساخته شده است که دوستدار طراحی خاص و برجسته هستند و می‌خواهند همیشه با دست نشان داده شوند!

سری A و M به عنوان گوشی‌های میان‌رده شناخته می‌شوند و برای کسانی که به دنبال گوشی با عملکرد خوب و قیمت مناسب می‌گردند بسیار مناسب هستند. سامسونگ در این دو سری تعداد زیادی از گوشی‌ها و مدل‌ها را تولید کرده و در بازه‌های قیمتی مختلف عرضه می‌کند. این تنوع امکان انتخاب بهتر و راحت‌تر برای افراد مختلف را فراهم کرده و به شرکت کمک می‌کند تا بتواند نظرات مثبت بیشتری از مخاطبان را جلب کند.

اکنون که با 4 سری اصلی و رایج سامسونگ آشنا شدید وقت آن است تا بهترین مدل گوشی سامسونگ به تفکیک سری را معرفی کنیم. بهترین گوشی سامسونگ در حال حاضر به شرح زیر است.

بهترین گوشی سامسونگ

بهترین مدل در سری M

درست که سری M به نوبه خود یک سری پایین‌رده تا میان‌رده است اما این سری در دل خود سه دسته پایین‌رده، میان‌رده و بالارده دارد. ما مدل بالارده را به عنوان بهترین مدل گوشی سامسونگ در سری M در نظر می‌گیریم. مدل M62 بهترین گوشی سامسونگ 1402 است. شما می‌توانید قیمت این دستگاه را به طور لحظه‌ای از داخل وب‌سایت فروشگاهی بررسی کنید. در حال حاضر قیمت حدودی این مدل 20 میلیون تومان است.

اگر می‌خواهید یک محصول میان‌رده از سری ام خریداری کنید مدل‌ M33 را پیشنهاد می‌کنیم. البته بهتر است نسخه 5G آن را بخرید تا از آخرین تکنولوژی موجود در بازار استفاده کنید. قیمت تقریبی این مدل بین 8 تا 13 میلیون تومان (برای حافظه 128 و رم 6 و 8 گیگابایت) است. البته در نسخه گران‌تر، تکنولوژی 5G تاثیر زیادی روی قیمت گذاشته است.

محصول پایین‌رده سری ام نیز مدل‌ M13 است که با دو حافظه 64 گیگابایت و 128 گیگابایت به بازار عرضه می‌شود. شما می‌توانید این محصول را با قیمت تقریبی 5.5 تا 7 میلیون تومان خریداری کنید. در نهایت به جمع‌بندی این بخش که در زیر آمده است توجه کنید.

• بهترین گوشی سامسونگ در حال حاضر در سری M: M62
• قیمت تقریبی در سال 1402: 20 میلیون تومان
• میان‌رده سامسونگ در سری M: M33
• قیمت تقریبی در سال 1402: 8 تا 13 میلیون تومان
• پایین‌رده سامسونگ در سری M: M13
• قیمت تقریبی در سال 1402: 5.5 تا 7 میلیون تومان

راهنمای خرید گوشی ساموسنگ هنوز تمام نشده است؛ ما سری‌های دیگری داریم که در ادامه آن‌ها را هم بررسی می‌کنیم. بعد از بررسی بهترین گوشی سامسونگ شهریور 1402 به بررسی بهترین گوشی سامسونگ در هر بازه قیمتی خواهیم پرداخت. پس تا انتها همراه ما باشید.

بهترین مدل در سری A

سری A از محصولات سامسونگ، سری محبوبی است و فروش زیادی به ویژه در بازار ایران دارد. خرید بهترین گوشی سامسونگ کار دشواری است چرا که تنوع در این دسته بیش از سری ام است اما با وسواس زیادی که به خرج دادیم توانستیم به یک نتیجه واحد برسیم. ما مدل A73 را به عنوان بهترین مدل گوشی سامسونگ از سری اِی انتخاب می‌کنیم. شما می‌توانید A73 را با قیمت حدودی 21 میلیون تومان خریداری کنید.

بهترین میان‌رده سری A مدل‌های A34 و A54 هستند که از جدید‌ترین محصولات سامسونگ در سال 2023 به حساب می‌آیند. مدل A34 از تکنولوژی 5G پشتیبانی می‌کند، رم 8 گیگ دارد و در دو حافظه 128 و 256 عرضه می‌شود؛ شما می‌توانید این دو نسخه را با قیمت تقریبی 12 تا 14 میلیون تومان خریداری کنید. میان‌رده دیگر یعنی A54 با مشخصات اینترنت 5G، حافظه 128 و 256 گیگابایت و رم 8 گیگابایت با قیمت‌های 14 تا 15.5 میلیون تومان موجود است.

بهترین گوشی سامسونگ در رده A

در سری آ پایین‌رده‌های متعددی وجود دارد که ما دو مدل A04 و A14 را برای معرفی انتخاب کرده‌ایم. مدل A04 در سه حافظه 32، 64 و 128 گیگابایت موجود است و رم 3 و 4 دارد اما از شبکه 5G پشتیبانی نمی‌کند. با این وجود شما می‌توانید این موبایل‌ها را با قیمت حدودی 3.5 تا 6 میلیون تومان خریداری کنید. گوشی سامسونگ A14 با مشخصات رم 4 و دو ظرفیت 64 و 128 موجود است. قیمت این دو مدل بین 5 تا 7 میلیون خواهد بود.

• بهترین گوشی سامسونگ در حال حاضر در سری A: A73
• قیمت تقریبی در سال 1402: 21 میلیون تومان
• میان‌رده سامسونگ در سری A: A34 و A54
• قیمت تقریبی در سال 1402: 12 تا 15.5 میلیون تومان
• پایین‌رده سامسونگ در سری A: A04 و A14
• قیمت تقریبی در سال 1402: 3.5 تا 7 میلیون تومان

در ادامه بهترین مدل گوشی سامسونگ را در سری Z معرفی می‌کنیم.

بهترین مدل گوشی سامسونگ در سری Z

در سال 2020 سامسونگ گامی جسورانه برداشت و اولین گوشی تاشو خود را با نام گلکسی Z Flip به بازار عرضه کرد. این اقدام Samsung تحولی در صنعت تلفن‌های هوشمند بود. پس از معرفی گلکسی Z Flip، سامسونگ توانست با بهبود طراحی و امکانات، گوشی‌های جدیدی از خانواده سری Z را معرفی کند. این گوشی‌ها شامل گلکسی Z Fold 2، گلکسی Z Fold 3 و گلکسی Z Flip 3 بودند. این تاشوها نه تنها طراحی بهتر و کامل‌تری داشتند بلکه باعث شدند تا تعداد بیشتری از کاربران به این نسل از دستگاه‌ها توجه کنند و آن‌ها را به عنوان یک بخش جذاب از تکنولوژی در نظر بگیرند.

اکنون که ما در حال نگارش این محتوا هستیم مدل‌های جدیدتری به بازار عرضه شدند که ما می‌خواهیم آن‌ها را به شما معرفی کنیم. در سری زی بهترین گوشی سامسونگ در حال حاضر مدل Galaxy Z Fold 5 است. این مدل در سال 2023 معرفی و عرضه شده است و در حال حاضر قیمتی نزدیک به 90 میلیون تومان دارد.

از ویژگی‌های این گوشی می‌توان به شبکه 5G، ظرفیت‌های 256 و 512 گیگابایت، رم 12 گیگابایت، دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی و ظرفیت باتری 4400 میلی آمپر ساعتی اشاره کرد.
اگر به دنبال یک گوشی از سری زی هستید اما نمی‌خواهید نزدیک 100 میلیون تومان هزینه کنید می‌توانید از نسخه‌های دیگر مانند Z Fold 4 استفاده کنید. این گوشی قیمتی بین 60 تا 70 میلیون تومان دارد.

بهترین گوشی سامسونگ در رده z

بهترین مدل گوشی سامسونگ در سری S

می‌رسیم به محبوب‌ترین سری سامسونگ یعنی سری اس که بیشتر گوشی‌های میان‌رده و پرچم‌دار دارد و موبایل پایین‌رده و اقتصادی در آن به چشم نمی‌خورد. اگر می‌خواهید موبایل خود را از سری S بخرید باید حداقل 20 میلیون تومان در شهریور سال 1402 هزینه کنید.

بهترین گوشی‌های میان‌رده Samsung در سری S عبارت هستند از موارد زیر:

مدل‌های FE: موبایل S21 FE با قیمت تقریبی 19 میلیون تومان

مدل‌های S: موبایل‌های S22 و S23 از بهترین‌ها هستند؛ شما می‌توانید این گوشی‌ها را به ترتیب و با قیمت تقریبی 32 میلیون و 40 میلیون تومان خریداری کنید.

مدل‌های S Plus: موبایل‌های S22 Plus وPlus S23 از بهترین‌ها هستند؛ شما می‌توانید این گوشی‌ها را به ترتیب و با قیمت تقریبی 38 میلیون و 47 میلیون تومان خریداری کنید.

مدل‌های Ultra: این مدل گران‌ترین و بهترین موبایل سامسونگ است که پرچم‌دار این برند نیز به حساب می‌آید. در حال حاضر دو پرچمدار S22 Ultra و S23 Ultra در بازار ایران و با قیمت‌های 45 میلیون تومان (S22 Ultra- 512G)، 41 میلیون تومان (S22 Ultra – 256G)، 49 میلیون تومان (S23 Ultra – 256G) و 58 میلیون تومان (S23 Ultra – 512G) موجود هستند.

بهترین گوشی سامسونگ 1402: بنابراین بهترین مدل گوشی سامسونگ در ایران و در سری S موبایل S23 Ultra با ظرفیت 512 و 256 گیگابایت است که قیمتی بین 50 تا 60 میلیون تومان دارد.

بهترین گوشی های سامسونگ

قیمت بهترین گوشی سامسونگ

بعد از بررسی جز به جز موبایل‌های Samsung در سری‌های مختلف S، Z، A و M حالا نوبت به بررسی این گوشی‌ها در رده‌بندی قیمتی رسیده است. برای ما مهم است تا بهترین گوشی سامسونگ در هر بازه قیمتی را بدانیم. ما در زیر فهرستی جامع درباره بهترین گوشی سامسونگ که در شهریور 1402 می‌توانید خریداری نمایید را آورده‌ایم.

بهترین گوشی سامسونگ تا 3 میلیون تومان

بهترین گوشی سامسونگ تا 3 میلیون تومان پایین‌رده‌های سری M و A هستند. شما می‌توانید از گوشی‌های A03 و A04 استفاده کنید که قیمت تقریبی 3.5 میلیون تومان دارند؛ بهترین گوشی سامسونگ تا 3 میلیون تومان یافت نمی‌شود و کمترین قیمت این برند از 3.5 میلیون شروع می‌شود.

بهترین گوشی سامسونگ تا 5 میلیون تومان

بهترین گوشی سامسونگ تا 5 میلیون تومان پایین‌رده‌های سری M و A هستند. شما می‌توانید از بین گوشی‌های A04 و A14 خرید کنید. این مدل‌ها قیمتی بین 3.5 تا 5.5 میلیون تومان دارند. بهترین گوشی سامسونگ تا 5 میلیون تومان مدل A04 رم 4 گیگابایت و حافظه 64G است. شما می‌توانید در حال حاضر این مدل را با قیمت 4 میلیون 200 هزار تومان خریداری کنید. توجه داشته باشید که این قیمت‌ها برای شهریور 1402 هستند؛ برای اطلاع از آخرین قیمت به وب‌سایت مراجعه کنید.

بهترین گوشی سامسونگ تا 6 میلیون تومان

بهترین گوشی سامسونگ تا 6 میلیون تومان گوشی‌های A04، A14 و M13 هستند که همگی جزو پایین‌رده‌های سری ام و آ هستند. ما مدل A14 را که جدیدترین مدل است به عنوان بهترین گوشی سامسونگ تا 6 میلیون تومان پیشنهاد می‌کنیم.

بهترین گوشی سامسونگ تا 7 میلیون تومان

بهترین گوشی سامسونگ تا 7 میلیون تومان گوشی‌های A04، A14، A13، M13 و M32 هستند که همگی از گوشی‌های اقتصادی سری M و A به شمار می‌روند. برای خرید این گوشی‌ها باید حداقل 6 و حداکثر 7 میلیون تومان هزینه کنید. بهترین گوشی سامسونگ تا 7 میلیون تومان از نظر ما جدیدترین مدل یعنی A14 و پیشرفته‌ترین بین مدل‌های نامبرده یعنی گوشی M32 است که یک نسل جدیدتر است. انتخاب بین سری‌های A و M ممکن است گیج‌کننده باشد. در این صورت حتما مشخصات و ویژگی‌های هر گوشی را از داخل فروشگاه بررسی کنید تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.

بهترین گوشی سامسونگ تا 8 میلیون تومان

بهترین گوشی سامسونگ تا 8 میلیون تومان گوشی‌های A14، A13، A24، A23 و M33 هستند که همگی از گوشی‌های اقتصادی سری A به شمار می‌روند و مدل M33 از رده متوسط سری ام است. بهترین گوشی سامسونگ تا 8 میلیون تومان می‌تواند بین A24 و M33 باشد؛ مهم این است که برای شما جدید بودن اهمیت دارد یا پیشرفته‌ بودن. مدل A24 مدل جدید و به‌روزی است که تفاوت زیادی با مدل M33 ندارد اما اگر به امکانات بیشتر می‌اندیشید گوشی M33 را بخرید.

بهترین گوشی سامسونگ تا 10 میلیون تومان

بهترین گوشی سامسونگ تا 10 میلیون تومان همچنان از پایین‌رده‌های سری M و A است اما ردپایی از میان‌رده‌ها نیز دیده می‌شود. گوشی‌های A24، A23، A32 و M33 بهترین گوشی سامسونگ تا 10 میلیون تومان هستند که می‌توانید از نکست کالا خریداری کنید. اما اگر بخواهیم تنها یک گوشی به عنوان بهترین گوشی سامسونگ تا 10 میلیون تومان انتخاب کنیم مدل A32 گزینه بهتری به حساب می‌آید.

بهترین گوشی سامسونگ تا 15 میلیون تومان

دیگر باید با پایین‌رده‌ها خداحافظی کرد. بازه 15 میلیون بیشتر برای گوشی‌های میانی است. بهترین گوشی سامسونگ تا 15 میلیون تومان شامل گوشی‌های A34، A33، A54، A53، M53 و M52 است. گاهی قیمت نسل پایین‌تر مثل A34 از مدل‌های سری 5 مثل A54 بیشتر می‌شود؛ علت به میزان حافظه، رم، کشور تولید، رنگ و نوع فروشگاه اینترنتی باز می‌گردد اما به طور کلی بهترین گوشی سامسونگ تا 15 میلیون تومان مدل‌های A54 و M53 است.

بهترین گوشی سامسونگ تا 20 میلیون تومان

اگر بودجه خود را تا 20 میلیون تومان افزایش دهید گزینه‌های بهتری برای خرید خواهید داشت. از این گزینه‌ها می‌توان به موبایل‌های A54، A53، S21 FE، S20 FE، A73 و A72 اشاره کرد. انتخاب بهترین گوشی سامسونگ تا 20 میلیون تومان از بین این گزینه‌ها کاری دشوار است چرا که علاوه بر گزینه‌های متعدد ما با سری S نیز رو‌به‌رو هستیم اما می‌توانیم با سخت‌گیری بسیار دو مدل S21 FE و A73 را انتخاب کنیم که هر دو از میان‌رده‌های خوب سری آ و اس هستند.

بهترین گوشی سامسونگ تا 30 میلیون تومان

برای خرید بهترین گوشی سامسونگ تا 30 میلیون تومان باید کمی تحقیق کنید چرا که گزینه‌های مشابه میان‌رده و بالارده در این بازه قرار دارند. برای ما مهم است که بدانیم می‌خواهیم یک گوشی میان‌رده بخریم یا بالارده. اگر قصد ما خرید گوشی میان رده باشد بهتر است از گوشی‌های بخش قبل یعنی «بهترین گوشی سامسونگ تا 20 میلیون تومان» خرید کنیم اما اگر انتظارات بیشتری داریم پیشنهاد می‌شود افزایش بودجه انجام دهید.

به طور کلی بهترین گوشی سامسونگ تا 30 میلیون تومان مدل‌های S22 و A73 هستند که همان طور که مشاهده می‌کنید یکی از میان‌رده‌های A است و دیگری مشابه بالارده S یعنی S22 Ultra است.
سامسونگ در بازه قیمتی 20 تا 30 میلیون تومان گزینه‌های کمتری دارد و بعد از 20 میلیون جهش قیمتی تا 40 و 50 میلیون تومان خواهیم داشت.

خرید بهترین گوشی سامسونگ

بهترین موبایل سامسونگ از بازه قیمتی 30+ میلیون تومان شروع می‌شود. در این بازه ما مدل‌هایی چون S22، S22 Plus،Z Flip 4، S23، S23 Plus، Note 20 Ultra، S22 Ultra، S23 Ultra، Z Flip 5، Z Fold 3، Z Fold 4 و Z Fold 5 را داریم که همه آن‌ها قیمت بیش از 30 میلیون تومان دارند؛ سوال این جا است که بهترین مدل گوشی سامسونگ که می‌توانید آن را از نکست کالا کدام است؟

همان طور که در بخش معرفی سری‌ها داشتیم هر کدام از این سری‌ها یک پرچمدار دارند اما اصلی‌ترین پرچمدار سامسونگ گوشی S23 Ultra است که بهترین مدل گوشی سامسونگ برای بودجه بیش از 30 میلیون به حساب می‌آید. شاید نتوان با قدرت اعلام کرد که گوشی A Fold 5 بهترین باشد چرا که کاربری خیلی خاصی دارد و بسیار یونیک است. در واقع برای همه افراد مناسب نیست و صرفا جنبه قدرت‌نمایی سامسونگ را دارد. با این حال می‌توان یک کاندید دیگر برای بهترین موبایل سامسونگ اعلام کرد؛ نتیجه نهایی می‌شود:

• S23 Ultra
• Z Fold 5

برای خرید بهترین گوشی سامسونگ به بهترین فروشگاه مراجعه کنید، بهترین فروشگاه علاوه بر قیمت مناسب، خدمات پس از فروش و گارانتی دارد و خرید شما را ضمانت می‌کند. نکست کالا دقیقاً همان ویژگی‌هایی را دارد که شما باید از یک سایت برای مشاهده قیمت گوشی موبایل انتظار داشته باشید.

بهترین گوشی سامسونگ در ایران

راهنمای خرید گوشی سامسونگ

در بخش‌های قبل به موضوع بهترین گوشی سامسونگ در هر بازه قیمتی 1402 و به تفکیک مدل و سری پرداختیم. در این جا می‌خواهیم آخرین نصیحت‌ها را بکنیم! با راهنمای خرید گوشی ساموسنگ همراه باشید.

موقع خرید به چه مواردی دقت کنیم؟

موقع خرید حتما به سری و مدل موبایل توجه کنید. ابتدا مشخص کنید که می‌خواهید چقدر هزینه کنید؛ به بخش «بهترین گوشی سامسونگ در هر بازه قیمتی» در همین مطلب بروید و مبلغی که می‌خواهید را انتخاب کنید. در هر بازه شما با مدل‌های مختلفی مواجه هستید.

اگر علاقه زیادی به یک سری خاص از محصولات Samsung دارید به بخش «خرید بهترین موبایل سامسونگ بر اساس سری و مدل» در همین مطلب بروید و از بین سری‌های A، M، S و Z یکی را انتخاب کنید. در هر سری شما با لیستی از گوشی‌ها به ترتیب پایین‌رده، میان‌رده و بالارده رو‌به‌رو هستید.

جمع‌بندی

بسیاری گوشی‌های سامسونگ ویژگی‌های مشابه هم دارند. به عنوان مثال در رده میانی، مدل‌های A54 و A73 و A53 و… بسیار مشابه همدیگر هستند و تفاوت‌های جزئی دارند. در بالارده‌ها هم مدل‌های چون S22 Ultra و S23 Ultra بسیار شبیه هم هستند و تفاوت‌های فنی و جزئی دارند.

برای این که هزینه گزافی نکنید و از بالارده‌ها بخرید می‌توانید بالارده‌های سال‌های پیش مانند همین مدل S22 Ultra بخرید؛ با این روش به جای پرداخت حدود 60 میلیون، قیمت 40 میلیون را می‌پردازید.

در میان‌رده از آن جایی که تفاوت قیمت در حدود 2 تا 5 میلیون تومان است پیشنهاد می‌کنیم جدیدترین و آخرین مدل را بخرید. مثلا به جای خرید M33، مدل A24 یا A34 را خریداری کنید. به طور کلی سری A به‌روزتر از سری M است و در بازار ایران فراوانی بیشتری دارد.

به کمک نکاتی که آوردیم می‌توانید بهترین گوشی سامسونگ را خریداری کنید. خرید بهترین گوشی سامسونگ از طریق فروشگاه نکست کالا با قیمت عالی در دسترس شما قرار دارد، کافیست به بخش فروشگاه سایت نکست کالا مراجعه نمایید.