نکست کالا نکست مگ

گارانتی اصلی تلویزیون سونی کدام است؟

گارانتی تلویزیون سونی یکی از مهم‌ترین پارامترهایی است که حین خرید تلویزیون باید به آن دقت داشته باشید. گارانتی اصلی تلویزیون سونی توسط شرکت‌های مادیران، شرکت بازرگانی ایران و شرکت خدمات طلایی سونی پشتیبانی می‌شود. در این مطلب از نکست مگ، به بررسی کامل این 3 گارانتی تلویزیون سونی می‌پردازیم.

گارانتی اصلی تلویزیون سونی

همانطور که در بالا گفته شد، گارانتی اصلی تلویزیون سونی توسط شرکت‌های مادیران، خدمات طلایی سونی و شرکت بازرگانی ایران ارائه می‌شود. شرح خدمات گارانتی اصلی تلویزیون سونی به تفصیل زیر است:

1. گارانتی مادیران تلویزیون سونی

گارانتی مادیران تلویزیون سونی به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش و گارانتی در ایران، در سال 1343 فعالیت خود را آغاز کرد. گارانتی مادیران تلویزیون سونی شامل نصب و راه‌اندازی، سرویس‌های دوره‌ای و تعمیرات است. طبق اعلام شرکت مادیران، برای نصب و راه‌اندازی کمتر از 24 ساعت و برای تعمیرات، کمتر از 48 ساعت در سراسر ایران ارائه خدمات خواهند کرد. گارانتی مادیران تلویزیون سونی 18 ماهه بوده و طبق اعلام شرکت مادیران، می‌توانید هر 6 ماه یکبار درخواست سرویس دوره‌ای ارائه کنید.

شرایط گارانتی مادیران تلویزیون سونی به شرح زیر است:

• باز کردن، مخدوشی برچسب گارانتی، تعمیر توسط کارشناسان غیر مادیران، شکستگی، سوختگی و نوسانات برق، استفاده از لوازم جانبی غیراستاندارد، پاشش مواد شیمیایی بر روی تلویزیون یا پنل، عدم اتصال ارت، نفوذ مایعات به داخل دستگاه، عدم رعایت نکات ایمنی مانند نصب برروی براکت‌های غیراستاندارد یا نصب ناایمن و هرگونه مشکلات و ایراداتی که توسط مشتریان ایجاد شود، شامل گارانتی نخواهد بود.

• در صورت ایجاد تغییرات در پیکربندی تلویزیون سونی توسط کارفرما یا افرادی که مورد تائید نمایندگی‌های مادیران نیستند، ایرادات به‌وجود آمده بعد از تغییرات و تنظیمات و پیکربندی ایجاد شده تحت پوشش گارانتی مادیران نخواهد بود.

• قبل از اقدام برای نصب تلویزیون سونی، اصالت گارانتی مادیران تقدیمی را از طریق سایت شرکت مادیران استعلام کنید.

2. گارانتی خدمات طلایی تلویزیون سونی

گارانتی خدمات طلایی سونی 18ماهه برای تلویزیون‌های سونی، تنها گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران است که مشکلات مربوط به پنل یا همان صفحه نمایش را، پشتیبانی خواهد کرد. در گارانتی خدمات طلایی سونی، نداشتن یا مخدوشی برچسب گارانتی و عدم تطابق شماره سریال و نام دستگاه مندرج در کارت گارانتی با اطلاعات دستگاه ارسالی، مورد تعهد این مجموعه نخواهد بود. همچنین بدنه، کنترل، باتری، آداپتور، لوازم‌جانبی، نصب‌وراه‌اندازی و به‌روزرسانی نرم‌افزار تلویزیون سونی شامل گارانتی خدمات طلایی سونی نخواهد بود.

گارانتی خدمات طلایی سونی

تعمیر توسط افراد غیرمجاز این مجموعه، صدمات مربوط به حمل‌ونقل، استفاده نادرست، نوسانات برقی و پاشش آب، حوادث طبیعی و شکستگی دستگاه، گارانتی خدمات طلایی تلویزیون سونی را باطل خواهد کرد. برای استفاده از خدمات گارانتی طلایی تلویزیون سونی باید حضورا به مرکز سرویس و خدمات پس از فروش این مجموعه مراجعه کنید.

3. گارانتی بازرگانی ایران تلویزیون سونی

شرکت بازرگانی ایران با نام تجاری ایرانکو، خدمات پس از فروش محصولات صوتی و تصویری خانگی را از سال 1372 به صورت رسمی آغاز کرد. این شرکت گارانتی کننده و ارائه دهنده خدمات پس از فروش تلویزیون سونی در ایران است. شرایط گارانتی ایرانکو تلویزیون سونی به شرح زیر است:

گارانتی ایرانکو تلویزیون سونی 18 ماهه بوده و جهت دریافت خدمات ارائه اصل برگه ضمانت‌نامه الزامیست. شخص نصاب تلویزیون سونی باید نماینده شرکت بازرگانی ایران بوده و اطلاعات تلویزیون سونی از قبیل مدل، شماره سریال و تاریخ نصب را در کارت گارانتی قید کند.بدنه، کلیدها، کنترل، باطری‌ها، باندها، شارژرها، آداپتورها، قطعات تزئینی، لوازم جانبی و نصب و راه‌اندازی توسط عامل غیرمجاز از تعهدات شرکت گارانتی کننده خارج است.

صدمات ناشی از حمل‌ونقل و جابجایی دستگاه، نوسانات برقی، حوادث طبیعی و استفاده غلط یا هر استفاده‌ای که در دفترچه راهنمای تلویزیون سونی قید نشده باشد، از شرایط گارانتی خارج خواهد شد.

تعمیر تلویزیون یا مخدوشی برچسب‌های پلمپ توسط افراد یا شرکت‌های تعمیرکار غیرمجاز موجب ابطال گارانتی خواهد شد.

عدم تطابق اطلاعات موجود در کارت گارانتی با اطلاعات تلویزیون یا مخدوشی کارت گارانتی موجب ابطال شرایط گارانتی ایرانکو خواهد شد. همچنین در نظر داشته باشید که کارت گارانتی ایرانکو تلویزیون سونی باید دارای هولوگرام باشد.

بهترین گارانتی تلویزیون سونی

به طور کلی، بهترین گارانتی تلویزیون سونی مربوط به شرکت خدمات طلایی سونی است که در این زمینه می‌توانید از مشاوره با کارشناسان فروشگاه اینترنتی نکست کالا بهره‌مند شوید. در این گارانتی کلیه موارد مربوط به تلویزیون سونی پشتیبانی شده و پنل (صفحه نمایش) نیز جزء تعهدات خواهد بود که سایر شرکت‌های گارانتی این تعهد را پذیرا نخواهند بود. برای استعلام اصالت گارانتی خدمات طلایی سونی می‌توانید به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید.