نکست کالا نکست مگ

تلویزیون سونی اصل ساخت کجاست؟

تلویزیون سونی ساخت چه کشوری است؟ اگر پاسخ این پرسش را به درستی دریافت نکنید، احتمالا بعد از خرید تلویزیون Sony از کیفیت محصول خریداری شده، آنچنان که باید، راضی نخواهید بود. بنابراین در این پُست از مجله فروشگاه اینترنتی نکست کالا به این پرسش به طور کامل پاسخ می‌دهیم که تلویزیون سونی اصل ساخت کجاست؟

با ما همراه باشید تا این موضوع را به طور کامل بررسی کنیم و همچنین در خصوص استعلام شماره سریال تلویزیون سونی نیز اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

تلویزیون سونی ساخت چه کشوری است

همانطور که می‌دانید برند سونی یک برند ژاپنی است. اگر انتظار دارید که تلویزیون سونی اصل نیز ساخت ژاپن باشد، سخت در اشتباهید. تلویزیون سونی اصل می‌تواند ساخت کشور مالزی، چین و یا مصر باشد.

بهترین کشور تولیدکننده تلویزیون سونی

در واقع پاسخ به این سوال که تلویزیون سونی ساخت کجاست یا تلویزیون سونی ساخت چه کشوری است شامل 3 پاسخ خواهد بود:

  • مالزی
  • چین
  • مصر

تلویزیون Sony ساخت کشور مالزی

تفاوت مهم 3 کشوری که تلویزیون Sony را تولید می‌کنند در این است که کشور مالزی از قطعات ژاپنی برای تولید محصولات استفاده می‌کند و در واقع با خرید تلویزیون سونی ساخت مالزی شما یک تلویزیون اصلی ژاپنی را خریداری خواهید کرد. اما در خصوص کشور چین و مصر به ترتیب شاهد کاهش کیفیت محصول به علت استفاده از قطعات غیرژاپنی خواهید بود.

بهتر است بدانید سونی عنوان پرفروش ترین تلویزیون در جهان را به خود اختصاص داده است. بنابراین با خرید یک محصول اصل، شاهد کیفیت فوق‌العاده عالی خواهید بود.

تلویزیون Sony اصل در ایران

تلویزیون سونی ساخت کشور مالزی که از بهترین نوع این تلویزیون‌ها است، در ایران نیز عرضه می‌شود و نکست کالا این افتخار را دارد که با بهترین قیمت موجود در بازار ایران این محصولات را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

در نظر داشته باشید حالا که متوجه شدید تلویزیون سونی اصل ساخت کجاست باید این موضوع را نیز در هنگام خرید در نظر داشته باشید که نوع مالزی این محصولات با نوع چینی و مصری آن، زیاد تفاوت قیمت ندارد، اما باید به این موضوع دقت داشته باشید که کیفیت این محصولات ساخت هر کشوری که باشد با دیگری متفاوت است و بهترین نوع کیفیت را می‌توانید در نوع مالزی تلویزیون Sony مشاهده نمایید.

موضوع مهم دیگری که باید در  هنگام خرید به آن دقت داشته باشید این است که از گارانتی اصلی تلویزیون Sony استفاده نمایید. بهتر است بدانید نکست کالا بهترین گارانتی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

تلویزیون سونی اصل ساخت کشور مالزی

تلویزیون سونی اصل در ایران توسط واردکنندگان لوازم الکترونیکی از جمله نکست کالا به ایران وارد می‌شود و می‌توانید با خرید تلویزیون سونی از نکست کالا به همراه گارانتی و ضمانت اصالت کالا، از کیفیت فوق‌العاده عالی و بی‌نظیر این محصولات، نهایت استفاده را ببرید.

تلویزیون سونی مونتاژ کدام کشور بهتر است

قاعدتا وقتی در ایران زندگی می‌کنید باید برای بدست آوردن یک قیمت ارزان، به دنبال مونتاژ ایرانی تلویزیون سونی باشید. یک شرکت در ایران تلویزیون Sony را مونتاژ می‌کند و در بازار ایران به فروش می‌رسد. اما بهتر است بدانید قیمت این شرکت، از قیمت تلویزیون اصلی سونی بالاتر است. بنابراین بیشتر افراد تمایل دارند که همان تلویزیون وارداتی را خریداری نمایند.

همانطور که مشاهده می‌کنید خرید تلویزیون Sony نیاز به اطلاعات کافی در خصوص کشور تولید کننده و یا شرکت مونتاژ کننده دارد، همچنین پس از اطلاع این موارد، باید به بررسی گارانتی بپردازید که در پُست‌های آینده نکست کالا، حتما به این موضوع خواهیم پرداخت، بنابراین نکست مگ را دنبال نمایید.

اگر به دنبال یک راه حل آسان هستید، بهتر است ابتدا به سراغ تلویزیون سونی اصل باشید که توسط شرکت مالزی تولید شده است، اگر نتوانستید این محصول را پیدا کنید، سپس به سراغ محصول مونتاژ باشید.

حالا که متوجه شدید تلویزیون سونی اصل ساخت کجاست بهتر است بدانید ما در نکست کالا تلویزیون سونی اصل ساخت کشور مالزی را با بهترین قیمت عرضه می‌کنیم و بهترین گارانتی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهیم.

استعلام شماره سریال تلویزیون سونی

برای استعلام شماره سریال تلویزیون سونی نیاز به اقدام خاصی ندارید. کافیست سریال روی جعبه را با سریال بخش اینفو دستگاه که پس از روشن شدن در بخش تنظیمات قابل مشاهده خواهد بود مقایسه کنید. این سریال نامبر باید برای هر دو، یکسان باشد.

پس از نصب، اگر در خصوص اتصال تلویزیون به اینترنت سوالی داشتید، می‌توانید به مقاله‌ای که در این زمینه در نکست کالا نگارش کرده‌ایم، مراجعه نمایید.

امیدواریم در پایان این مطلب از مجله فروشگاه اینترنتی نکست کالا اطلاعات کاملی را در خصوص اینکه تلویزیون سونی ساخت کجاست دریافت کرده باشید. برای خرید تلویزیون می‌توانید به بخش فروشگاه سایت نکست کالا مراجعه نمایید و بهترین قیمت را دریافت نمایید.